Scholing stagewerkbegeleiding
De Samenwerkende Opleidingen Verloskunde (SOV) in Amsterdam/Groningen (AVAG), Maastricht (AVM) en Rotterdam (VAR) bieden u vier modulen aan. De Modulen 2, 3 en 4 worden door alle opleidingen op dezelfde manier aangeboden. De opleiding specifieke Module 1 volgt u bij de opleiding waarvan u een vio begeleidt. U kunt module 1-3 in willekeurige volgorde bij de opleiding van uw keuze volgen. Module 4 kunt u doorlopen bij een van de opleidingen als u module 1-3 doorlopen heeft én minstens een vio begeleid heeft.
Wilt u de volledige cursus stagewerkbegeleiding bij de AVM volgen? Klik op AVM. Bekijk hier de data van de AVAG en de VAR.
Module 2: Coachen de basis
Deze module legt de basis voor het coachen van vio’s bij vraagstukken in hun (persoonlijke) functioneren/aandachtspunten. U leert vio’s te ondersteunen en stimuleren om die bekwaamheid te ontwikkelen die hen tot een adequate verloskundige maakt.
Duur : 4 uur + 2 uur voorbereiding
Kosten
Deze cursus is gratis. Wanneer u annuleert binnen 14 dagen voor aanvang van de cursus dient u € 100 annuleringskosten te betalen.